Zvuk a vibrace jsou Život

Zasvěcení, rituály a jiné mýty ???

Někde jsem četl tyto úžasné věty.....

....šamanský buben bez obřadu je pouze slepým, hluchým a neovladatelným nástrojem. Bez oživení a zasvěcení je vhodný maximálně pro zábavu a neposlouží majiteli ani ostatním. .... umí sílu přitáhnout..... ovšem pouze buben, který projde řečeným obřadem je způsobilý posloužit svému hráči a ostatním posluchačům k jejich prospěchu a vždy bezpečně. Jedině takový buben můžeme směle a bezpečně použít k muzikoterapeutickým, léčebným, obřadním a posvátným účelům.

Co na to říci???...každý ať si úsudek udělá sám....

Myslím si , že člověk žijící v této nádherné době, době plné rychlých Změn a zborcení Jistot, Člověk vnímající energetiku lidí, prostředí a Vesmírné diktující Rytmy si o těchto krásných Dogmatech patřících do jiného věku, přírodního a společenského prostředí, Kosmických informací,  udělá svůj vlastní úsudek.

Myslíte si, že když Vám nějaký samozvaný "Guru" posvětí nějakým rituálem Váš vlastnoručně udělaný či koupený buben, stane se nějaký Zázrak s Vámi, s Vaším Vědomím, s Vaší Energetikou, s Vaším přístupem k Životu, Změníte Zásadně svůj Život a Postoje, jen takto Lehce bez vlastních prožitků a Vnitřní Změně Sebe na Cestě Životem???

Udělá zásadní Změny takto někdo za Vás???...Po tom jistě řada z Vás Touží a celý život se o to snaží, bez úspěchu.

Stanete se najednou léčitelem, vnitřně vyrovnaným, spokojeným, harmonickým Člověkem??....

Jste tvořivý Tvůrce, Vlastník a Naplnitel svého Života, nebo jen stádní Tvor surfující na vlnách manipulací???

Nemám nic proti krásným rituálům, obřadům, jsou fajn a můžou nás vyladit na vyší hladiny.

Jen v nich nesmí člověk samoúčelně otrocky uvíznout, uzavřít v nich svou energetiku a nevidět dál za Obzory, Vědomí, Poznání, Vývoj. Nechat si své Poznání zotročit Poznáním někoho jiného, dogmaty, manipulacemi, nechat si naplnit svůj Život někým jiným...

Jarek


Vyhledávání

Kontakt

Šamanské bubny - Výroba a prodej Jaroslav Galáš +420775302166 www.lecive-zvonkohry.cz
FB: www.facebook.com/vrytmu.cz/