Zvuk a vibrace jsou Život

Jak ke mně přišel můj Šamanský buben

Letos jsem získala od Života nového úžasného přítele. Je jím Šamanský Buben.

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že absolvuji šamanské semináře, že podniknu šamanské cestování  a že mým nerozlučným rádcem a kamarádem se stane šamanský buben, nevěřila bych.

 

Všechno začalo v lednu tohoto roku seminářem , na který jsem se odjížděla pobavit a odpočinout si.  Pod vedením zkušené a milé lektorky jsme se skupinou několika žen lepily koláž pro rok 2015. Celodenní seminář zahájila lektorka bubnováním na šamanský buben. Během jejího bubnování jsem zažila naprosto nečekanou věc. Cosi tíživého se odlepilo z mého podbřišku a vyšlo ven. Došlo k neplánovanému odblokování . Přesně jsem cítila a věděla, co se odehrálo a o co jde. Bylo pro mě velkým překvapením, jakou neuvěřitelnou sílu má šamanský buben v rukou správného člověka. Na semináři mi pak sice nebylo úplně dobře, nicméně má přání na  koláži  vylepená a vytvořená  s Láskou a nadšením a vírou se mi postupně plní.

Odjížděla jsem tenkrát domů nejen s velkým barevným a zářícím obrazem, ale i s obrovskou úctou k nástroji, o kterém jsem dosud vlastně nic moc nevěděla.

Už tenkrát jsem si pomyslela, jak by bylo krásné mít takovou cennost doma a léčit sama sebe.


O měsíc později jsem byla touto ženou a jejím přítelem pozvaná na pěší výlet. Se skupinou několika přátel jsme podnikly úžasnou celodenní tůru.. Přítel mé lektorky nám vyprávěl o své práci , o  pořádání šamanských seminářů a o šamanské cestě.

Bylo to mé první seznámení se šamanským světem. Do té doby jsem o šamanismu nic nevěděla a samotné  toto slovo  se mi moc nelíbilo. A najednou se v mém světě objeví zajímavý člověk a já vidím fungování  světa zase trochu jinýma očima. Jeho vyprávění mi otevíralo pro mne dosud nepoznaný  Svět, do kterého jsem zatoužila vstoupit a ponořit se ještě více do Hloubky svého Bytí, obohatit Sebe a tím i okolí  kolem sebe. A toto je člověk, kterému bez výhrad věřím. Jeho čisté vyzařování mě přesvědčilo. Jak mluví, tak i tak žije, láskyplný život s mojí kamarádkou. Ano, toto je člověk, pod jehož vedením podniknu jednou šamanské cestování a opět určitým způsobem změním celý svůj další život.

 

O dva měsíce později jsem opravdu podstoupila svou první šamanskou cestu , prohloubila své vnímání  a prožila takřka nesdělitelné zážitky. Má touha po vlastním šamanském bubnu ještě více vzrostla.

 

O dva měsíce později jsem si vyrobila svůj vlastní šamanský Buben na kurzu Jaroslava Galáše. A o měsíc později jsem již  na  seminář šamanského cestování kráčela šťastně se svým Přítelem bubnem. Tam došlo k úplnému splynutí našich „duší“ a našemu společnému vykročení do života. O našem společném soužití píši v článku Šamanský Buben – Můj kamarád a spojenec. 


Na základě mé vlastní cesty ke stále větší Radosti a Sebepoznání jsem se rozhodla stát se prostředníkem mezi mnou a novými majiteli bubnů. Rozhodla jsem se stát se podporovat prodej překrásných, kouzelných bubnů z výrobní dílny Jaroslava Galáše a rozlet jeho báječných výrobků do celého světa.

S otevřeným srdcem a se svou velkou láskou k bubnům podporuji všechny ty, kteří mohou přispět k rostoucí a šířící se životní Radosti, Obohacení Sebe i Druhých, k léčení Bolesti i Trápení, k léčení Krajiny nebo prostě k Hraní na hudební nástroj pro radost a k tanci......

Bylo mi ctí podělit se s Vámi se všemi o svoji Radost a popřát všemtaké tak vyživující a neopakovatelné chvíle s Vašimi bubny. 

Rozzářenou Životní cestu všem, rozšíření Poznání Hloubky  Bytí, stále se rozšiřující osvobozené Vnímání, více úsměvů a láskyplných Přístupů ke všem a Všemu , hodně energie na tvoření si svého života  - to přeji z celého srdce do celého Světa!


BB
 

Vyhledávání

Kontakt

Šamanské bubny - Výroba a prodej Jaroslav Galáš +420775302166 www.lecive-zvonkohry.cz
FB: www.facebook.com/vrytmu.cz/